Dětská skupina

Zápis do Dětské skupiny Hůrka a do Předškolního klubu Hůrka

Kdy: 13. 5. 2020, 15:00 – 16:30 hod.

Kde: Vocelova 394, Kutná Hora (vnitroblok budovy bývalé Modeny)

Pořádáme setkání pro rodiče, kteří mají zájem přihlásit své dítě do naší dětské skupiny nebo předškolního klubu ve školním roce 2020/21.
Na schůzce, která bude probíhat při zachování všech aktuálních doporučení, se dozvíte, jak náš klub a skupinka fungují a co docházka do Hůrky obnáší.
Setkání s rodiči je podmínkou pro přijetí dítěte do Hůrky.

Do předškolního klubu budeme přijímat 1-2 děti, do dětské skupiny cca 10 dětí (dle zvoleného modelu docházky).

Těšíme se na viděnou!

Za tým školky: Miroslava Říhová, 723301777

Pro koho je Dětská skupina Hůrka určena?

Pro 20 dětí ve věku 3 – 6 let (po dohodě s vedoucím DS je možné přijmout i dítě mladší 3 let).

Kde je skupina provozována?

V budově ZŠ Hůrka, Vocelova 394, 284 01 Kutná Hora – ve dvoře bývalé Modeny.  Děti mají k dispozici 2 pobytové místnosti, jídelnu a relaxační koutek.

Jaké jsou možnosti docházky?

třídenní model:                                  PO/ÚT/ST
dvoudenní model:                             ČT/PÁ
pětidenní model:                               PO – PÁ
individuální model                           DLE DOMLUVY