Lidé v dětské skupině

V čase od 8.00 do 16.00 hodin se  dětem věnují vždy minimálně 2 průvodkyně:

PhDr. Mirka Říhová

 

 • Mirka je mámou na plný úvazek – má 3 dcery. V Hůrce zastává roli odborníka na výchovu a vzdělávání dětí, nejradši si s nimi ale hraje – najdete ji v umazaném tričku na zahradě v blátě stejně jako děti z Hůrky 🙂
 • kvalifikovaný pedagog pro předškolní výchovu a vzdělávání, absolventka kurzu Respektovat a být respektován, psycholožka, speciální a sociální pedagožka
 • vedoucí dětské skupiny a předškolního klubu Hůrka

Bc. Anežka Procházková

 

 • Anežka je mamkou 3 dětí a nejčastěji ji v létě potkáte na skautských táborech. S dětmi ve školce nejraději pracuje se dřevem a přírodními materiály. K tanci a odpočinku zazpívá a zahraje na klavír a flétnu. 
 • Vystudovala Učitelství pro mateřské školy, je logopedický asistent a absolvovala kurz Respektovat a být respektován

 

Blanka Tvrdoňová

 

 • Blanča je klidným přístavem v našich rozbouřených vodách. Na velké lodi se s Vámi vypráví za dobrodružstvím, na našich dalekých plavbách ošetří bolístky, zašije roztrhaná kaťátka, stejně dobře ale taky „mastí“ karty 🙂
 • Je maminkou dvou dcer, certifikovanou chůvou a absolventkou kurzu Respektovat a být respektován. 

Ivana Jeřábková DiS.

 • Ivča ráda se svojí dcerkou a dětmi podniká výpravy do přírody. S dětmi ji potkáte s barvami a štětci nebo při cvičení jógy.
 • Profesně je Ivča všeobecnou zdravotní sestrou, dbá na hygienu a pomůže i ošetřit bolístky.

Tereza Májová

 • Terezka zajišťuje technické a papírové zázemí. Občas si z kanceláře odskočí se svou nevyčerpatelnou energií  „zablbnout“ s dětmi. Nejraději se nechá pomalovat, zahraje divadlo nebo se sama promění v bájnou bytost 🙂
 •