Lidé v dětské skupině

V čase od 7.30 do 16.00 hodin se  dětem věnují vždy minimálně 2 průvodkyně:

PhDr. Mirka Říhová

20157504_715293335329577_9064759569058749756_o

  • Mirka je mámou na plný úvazek – má 3 dcery. V Hůrce zastává roli odborníka na výchovu a vzdělávání dětí, nejradši si s nimi ale hraje – najdete ji v umazaném tričku na zahradě v blátě stejně jako děti z Hůrky 🙂
  • kvalifikovaný pedagog pro předškolní výchovu a vzdělávání, absolventka kurzu Respektovat a být respektován, psycholožka, speciální a sociální pedagožka
  • vedoucí dětské skupiny a předškolního klubu Hůrka

Bc. Jana Šestáková

  • Jana, jako odbornice na všechny pozemské potvůrky, s dětmi hledá skuliny a schovky, v nichž lze najít všemožnou dravou i neškodnou havěť. Děti ji milují, protože umí jezdit jako vláček nebo se točit jako kolotoč – dle přání všech účastníků 🙂
  • Studuje dálkově obor Regionální a enviromentální správy (Ing.) + v celoživotním vzdělávání Učitel odborných předmětů
  • Je certifikovanou chůvou, absolvovala kurz Respektovat a být respektován

 

Blanka Tvrdoňová

  • Blanča je klidným přístavem v našich rozbouřených vodách. Na velké lodi se s Vámi vypráví za dobrodružstvím, na našich dalekých plavbách ošetří bolístky, zašije roztrhaná kaťátka, stejně dobře ale taky „mastí“ karty 🙂
  • Je maminkou dvou dcer, certifikovanou chůvou a absolventkou kurzu Respektovat a být respektován.