Školka

Zápis do Dětské skupiny Hůrka a do Předškolního klubu Hůrka

Kdy: 13. 5. 2020, 15:00 – 16:30 hod.

Kde: Vocelova 394, Kutná Hora (vnitroblok budovy bývalé Modeny)

Pořádáme setkání pro rodiče, kteří mají zájem přihlásit své dítě do naší dětské skupiny nebo předškolního klubu ve školním roce 2020/21.
Na schůzce, která bude probíhat při zachování všech aktuálních doporučení, se dozvíte, jak náš klub a skupinka fungují a co docházka do Hůrky obnáší.
Setkání s rodiči je podmínkou pro přijetí dítěte do Hůrky.

Do předškolního klubu budeme přijímat 1-2 děti, do dětské skupiny cca 10 dětí (dle zvoleného modelu docházky).

Těšíme se na viděnou!

Za tým školky: Miroslava Říhová, 723301777

Předškolní klub Hůrka

Spolek Hůrka zřizuje předškolní klub pro děti ve věku 2-6 let – „školka Hůrka“. Přístup k dětem, aktivity a prostředí je inspirované metodou M. Montessori, podporuje samostatnost. Uplatňujeme partnerský, respektující přístup ve výchově – všichni pedagogové absolvovali kurz Respektovat a být respektován. Často pobýváme v přírodě a mimo budovu. Uplatňujeme ekovýchovu a podporujeme přirozené poznávání a objevování světa.

Ve skupině je max. 16 dětí vždy aspoň se dvěma pedagogy po celý den.

V současné chvíli nabízíme rodičům dětí péči a vzdělávání ve:

• 3-denním modelu (PO – ST)

Můžete nás také sledovat na facebooku!