VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO – PEDAGOG

HLEDÁME KOLEGU ČI KOLEGYNI NA MÍSTO PEDAGOGA – IDEÁLNÍ JE APROBACE MATEMATIKA, CHEMIE, FYZIKA, PŘÍPADNĚ ANGLIČTINA, ČEŠTINA…

KOHO HLEDÁME?

• Hledáme pedagoga s respektujícím a empatickým přístupem.
  • Hledáme ty lidi, kteří se rádi nechávají inspirovat dětmi, ale zároveň dokáží inspirovat i je.
  • Lidi, kteří přistupují k dětem partnersky a dokáží vytvořit atmosféru vzájemné úcty a respektu.
  • Lidi, kteří fandí svobodě a osobní zodpovědnosti, mají otevřenou mysl, tvořivý přístup k životu a usilují o neustálý profesní i osobní růst.
  • Kvalifikace a vzdělání výhodou.

CO VÍTÁME?

• Zkušenost práce s dětmi
  • Zkušenost nebo alespoň zájem o některý z inovativních přístupů k výchově a vzdělávání (Montessori, Waldorf, respektující přístup)
  • Odvahu, chuť a energii tvořit něco nového
  • Schopnost naslouchat dětem i rodičům
  • Zvídavost a chuť na sobě pracovat
  • Schopnost provádět děti životem a každodenním učením

CO NABÍZÍME?

• Náročnou, ale smysluplnou a naplňující práci s dětmi
  • Respekt a důvěru v rámci celého kolektivu Hůrky
  • Práci na sobě prostřednictvím supervizí, mentorských setkání, seminářů a workshopů s předními odborníky na inovativní vzdělávání, respektující přístup a intuitivní pedagogiku
  • Práci na celý či částečný úvazek. Pracovní doba může být nastavena dle domluvy (forma i výše úvazku).
  • Nástup v srpnu (přípravný týden). Spolupráce možná již nyní.
  • Odpovídající finanční ohodnocení – závisí na typu úvazku a zkušenostech. (Nástupní plat na celý učitelský úvazek minimálně 32 000,-)

Motivační dopis a svůj životopis zasílejte ředitelce školy na adresu: daniela.vodova@zshurka.cz