AKTUALITY

SNÍMKY VNITŘNÍCH PROSTOR ŠKOLY Z GOOGLE STREET VIEW  

Prohlédnout školu si můžete zde

HARMONOGRAM ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024  

Aktualizovaný harmonogram naleznete zde

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO – ASISTENT PEDAGOGA

Koho hledáme? Hledáme průvodce dětí, který se rád nechává inspirovat dětmi, ale zároveň dokáže inspirovat i je. Průvodce, který přistupuje k dětem partnersky a dokáže vytvořit atmosféru vzájemné úcty a respektu. Průvodce, který fandí svobodě a osobní zodpovědnosti, má otevřenou mysl, tvořivý přístup k životu a usiluje o neustálý profesní i osobní růst.

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO – PEDAGOG

HLEDÁME KOLEGU ČI KOLEGYNI NA MÍSTO PEDAGOGA – IDEÁLNÍ JE APROBACE MATEMATIKA, CHEMIE, FYZIKA, PŘÍPADNĚ ANGLIČTINA, ČEŠTINA… KOHO HLEDÁME? Hledáme pedagoga s respektujícím a empatickým přístupem. Hledáme ty lidi, kteří se rádi nechávají inspirovat dětmi, ale zároveň dokáží inspirovat i je. Lidi, kteří přistupují k dětem partnersky a dokáží vytvořit atmosféru vzájemné úcty a respektu.
 

VOLNÉ MÍSTO SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

HLEDÁME KOLEGU ČI KOLEGYNI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA NA ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK Malá inovativní základní škola Hůrka v Kutné Hoře hledá kolegu či kolegyni na pozici speciálního pedagoga na zkrácený pracovní úvazek. KOHO HLEDÁME? Hledáme speciálního pedagoga s respektujícím a empatickým přístupem. Speciálního pedagoga s odpovídající kvalifikací. Úvazek 0,2 nebo dle dohody (PS nebo DPP).