VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

HLEDÁME KOLEGU ČI KOLEGYNI S APROBACÍ NA ČESKÝ JAZYK PRO DRUHÝ STUPEŇ

Malá inovativní základní škola Hůrka v Kutné Hoře hledá kolegu či kolegyni s aprobací na český jazyk pro druhý stupeň.

Koho hledáme?

• Hledáme ty lidi, kteří se rádi nechávají inspirovat dětmi, ale zároveň dokáží inspirovat i je.
  • Lidi, kteří přistupují k dětem partnersky a dokáží vytvořit atmosféru vzájemné úcty a respektu.
  • Lidi, kteří fandí svobodě a osobní zodpovědnosti, mají otevřenou mysl, tvořivý přístup k životu a usilují o neustálý profesní i osobní růst. Kvalifikace a vzdělání výhodou.

Co vítáme?

• Zkušenost práce s dětmi
  • Zkušenost nebo alespoň zájem o některý z inovativních přístupů k výchově a vzdělávání (Montessori, Waldorf, respektující přístup)
  • Odvahu, chuť a energii tvořit něco nového
  • Schopnost naslouchat dětem i rodičům
  • Zvídavost a chuť na sobě pracovat
  • Schopnost provádět děti životem a každodenním učením

Co nabízíme?

• Náročnou, ale smysluplnou a naplňující práci s dětmi
  • Respekt a důvěru v rámci celého kolektivu Hůrky
  • Práci na sobě prostřednictvím supervizí, mentorských setkání, seminářů a workshopů s předními odborníky na inovativní vzdělávání, respektující přístup a intuitivní pedagogiku
  • Práci na částečný úvazek – pracovní doba může být nastavena dle domluvy (forma i výše úvazku).
  • Nástup dle dohody. Odpovídající finanční ohodnocení (s ohledem na typ a výši úvazku, zkušenosti apod.)

Motivační dopis a svůj životopis zasílejte ředitelce školy na adresu: daniela.vodova@zshurka.cz